Kúpiť veslovací trenažér – e-shop

Sprievodca výberom
veslovacích trenažérov


Veslovací trenažér  >  Oxford nemá len slávnu osemveslicu, je to aj kvalitný trenažér veslovania

Oxford nemá len slávnu osemveslicu, je to aj kvalitný trenažér veslovania

A ak chcete kúpiť na Vianoce veslársky trenažér, je inSPORTline Oxford výbornou voľbou.

Už 160 ročníkov má za sebou slávny závod univerzitných osemveslíc na londýnskej Temži. Tento rok ho druhýkrát za sebou a piatykrát z posledných siedmich ročníkov vyhrali veslári z Oxfordu. Celkovo stále vedie konkurenčný Cambridge 81:78.

A na čom trénujú Oxfordskí veslári v zime? Buď odlietajú za prípravou do teplých krajín, alebo trénujú doma na indoor veslovacom trenažéri.

A možno trénujú práve na Oxforde

Áno, takto sa volá kvalitný veslovací trenažér od popredného predajcu fitness strojov inSPORTline.

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford

Vyniká nosnosťou 120 kg, 8 stupňami záťaže a magnetickým brzdným systémom. Pozitívne sú tiež jeho recenzie. V reklame mu patrí, medzi veslovacími trenažérmi, prvé miesto, s priemerným hodnotením okolo 90 percent.

"Oxford je slušne mechanicky spracovaný, spojovací materiál je až predimenzovaný a má predpoklady slušnej životnosti. Zvary by mohli byť lepšie, ale čo chcieť viac za tie peniaze. Sedadlo je výborné, pohodlné a má zatiaľ hladký a tichý chod. Stabilita je vďaka trom podperám výborná, zložením sa ušetrí veľa miesta. "

A to je jedna z recenzií trenažéra, ktorý kúpite za niečo vyše 310 €.

Zdieľajte článokOdporúčame veslovacie trenažéry


Ďalšie novinky

Veslovacie trenažéry a chudnutie

Intenzívnym tréningom na veslovacom trenažéri môžete efektívne schudnúť. A navyše posilníte svaly celého tela. Áno, tak prospešné je veslovanie!

Veslovacie trenažéry Kettler

Známy nemecký výrobca fitness strojov a trenažérov sa zameriava aj na veslovanie. Aj na tuzemskom trhu môžete kúpiť kvalitné trenažéry značky Kettler.

Kam vyraziť za veslovaním?

Poďme sa prejsť po najobľúbenejších miestach svetových veslárov. Napríklad po tréningu na veslovacom trenažéru dostanete chuť aj na to pravé veslovanie.

Veslovanie pomáha proti bolestiam chrbta

Je dokázané, že veslovací trenažér dokáže pravidelne trénujúceho zbaviť bolestí chrbta, či už sú spôsobené nadváhou, jednostrannou záťažou alebo skrátenými svalmi.

všetky novinky