Kúpiť veslovací trenažér – e-shop

Sprievodca výberom
veslovacích trenažérov


Veslovací trenažér  >  Indoor veslovanie – ideálny pohyb v zime

Indoor veslovanie – ideálny pohyb v zime

Veslovanie pod strechou – Indoor Rowing – najskôr využívali pri svojom tréningu veslári. Potom sa rozšírilo do fitness centier a stalo sa aj športovou disciplínou.

Veslovací trenažér je skutočne výnimočný stroj pre udržanie kondície každého užívateľa, najmä v zimnom období, keď sú vonku zhoršené podmienky. Cvičenie na ňom je plynulé, bez nárazov. Stroj šetrí pohybový aparát a kĺby, je teda odporúčaný aj pre chudnutie a rehabilitáciu.

Veslovanie na trenažéri zapája celé telo, takže znamená vyšší energetický výdaj aj podstatne viac zábavy v porovnaní s jednostrannými aktivitami. Čas na ňom ubieha veľmi rýchlo! A to je pre väčšinu ľudí zásadné – vybrať si pohyb, ktorý ich aspoň trochu baví, aby u neho vydržali dostatočne dlho a mali z neho očakávaný efekt.

Monitor veslovacieho trenažéra, ktorý meria najmä kalórie, čas a počet záberov, poskytuje spätnú väzbu o intenzite cvičenia. Pokročilejšie prístroje ponúkajú aj snímač tepu.

Zdieľajte článokOdporúčame veslovacie trenažéry


Ďalšie novinky

Veslovacie trenažéry a chudnutie

Intenzívnym tréningom na veslovacom trenažéri môžete efektívne schudnúť. A navyše posilníte svaly celého tela. Áno, tak prospešné je veslovanie!

Veslovacie trenažéry Kettler

Známy nemecký výrobca fitness strojov a trenažérov sa zameriava aj na veslovanie. Aj na tuzemskom trhu môžete kúpiť kvalitné trenažéry značky Kettler.

Kam vyraziť za veslovaním?

Poďme sa prejsť po najobľúbenejších miestach svetových veslárov. Napríklad po tréningu na veslovacom trenažéru dostanete chuť aj na to pravé veslovanie.

Veslovanie pomáha proti bolestiam chrbta

Je dokázané, že veslovací trenažér dokáže pravidelne trénujúceho zbaviť bolestí chrbta, či už sú spôsobené nadváhou, jednostrannou záťažou alebo skrátenými svalmi.

všetky novinky