Kúpiť veslovací trenažér – e-shop

Sprievodca výberom
veslovacích trenažérov


Veslovací trenažér  >  Čo je to simulátor veslovania?

Čo je to simulátor veslovania?

Pod pojmom simulátor veslovanie sa skrýva náš starý známy veslovací trenažér. Kedy sa používa a kto na ňom tiež trénuje?

Simulátor veslovania je ideálny pre suchozemskú prípravu veslárov počas sezóny a hlavne mimo nej. Na simulátore dokonca prebiehajú majstrovstvá republiky - to české vlani vyhral v Pardubiciach vicemajster sveta vo skife a olympijský medailista Ondřej Synek.

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku, platí aj v prípade veslárskych simulátorov:
"Cítim sa hrozne, bolo to úplne na plno. Tie trenažéry bolí extrémne, ale prebíja to eufória z toho, že sa mi podarilo zájsť rekord a overiť si, že na to mám," povedal Synek novinárom po svojom triumfe.

Prínosy veslovanie na simulátore veslovania

  • pri správnom veslovanie zapojíte celé telo
  • posilňujete celý svalový korzet - od paží až po nohy a lýtka
  • navyše spevníte brušné a bedrovú oblasť

Tipy na simulátory veslovania, ktoré môžete ľahko kúpiť v e-shope.

Zdieľajte článokOdporúčame veslovacie trenažéry


Ďalšie novinky

Veslovacie trenažéry a chudnutie

Intenzívnym tréningom na veslovacom trenažéri môžete efektívne schudnúť. A navyše posilníte svaly celého tela. Áno, tak prospešné je veslovanie!

Veslovacie trenažéry Kettler

Známy nemecký výrobca fitness strojov a trenažérov sa zameriava aj na veslovanie. Aj na tuzemskom trhu môžete kúpiť kvalitné trenažéry značky Kettler.

Kam vyraziť za veslovaním?

Poďme sa prejsť po najobľúbenejších miestach svetových veslárov. Napríklad po tréningu na veslovacom trenažéru dostanete chuť aj na to pravé veslovanie.

Veslovanie pomáha proti bolestiam chrbta

Je dokázané, že veslovací trenažér dokáže pravidelne trénujúceho zbaviť bolestí chrbta, či už sú spôsobené nadváhou, jednostrannou záťažou alebo skrátenými svalmi.

všetky novinky